Професійна гарнітура, що гарантує підвищену якість відтвореного звукового ряду і високу чутливість мікрофона. Зручна при тривалому носінні. Яскрава світлодіодне підсвічування зробить вас помітним гравцем не тільки у віртуальному світі!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Світлодіодне підсвічування корпусу навушників
- Ідеально для кіберспорту
- Регулятор гучності звуку
Вам не доведеться перемикатися на управління вашим комп'ютером, щоб відрегулювати рівень гучності
Навушники закритого типу
Навушники не пропускають зовнішні шуми і забезпечують максимальну звукоізоляцію. Це дозволяє використовувати їх в шумних умовах, а також у тих випадках, коли необхідно повністю зосередитися на грі
Легка установка. Для роботи не потрібні драйвери
Просто підключіть гарнітуру до комп'ютера і відразу грайте!
Спрямований мікрофон, що забезпечує високу якість мови
Виведіть комунікацію з партнерами по грі на новий рівень
| Гарантія | 6 міс. |
| Клас | геймерська |
| Конструкція | повнорозмірні (повний обхват вуха) |
| Кріплення | дуга (над головою) |
| Особливості | регулятор гучності; підсвічування |
| Діаметр мембрани | 50 мм |
| Частотний діапазон навушника | 20-20000 Гц |
| Частотний діапазон мікрофона | 20-16000 Гц |
| Чутливість навушника | 115 дБ |
| Чутливість мікрофону | 54 дБ |
| Опір навушника | 32 Ом |
| Дротові підключення | USB; 2 штекера 3.5 мм |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Стан | Новий |