MT1232 батарея загального застосування з терміном служби до 5 років.
Застосування: Системи сигналізації; Морське обладнання; Кабельне телебачення; Медичне обладнання; обладнання зв'язку; Офісні машини; Контрольно-вимірювальні прилади; Портативний відео та кіно освітлення; Електронні касові апарати; Сонячні електричні системи; Телекомунікаційні системи; Системи аварійного освітлення; Охоронні системи; Торговельні автомати; Геофізичне обладнання; Малопотужні системи безперебійного живлення; і багато іншого.
| Типорозмір | MT1232/6FM32 |
| Напруга батареї | 12 |
| Тип | VRLA/SLA – AGM* |
| Габарити |
134х67х67(61)мм |
| Вага | 1.3±кг |
| Номінальна Ємність | 3.2 Ah** |
* Скорочено VRLA (ValveRegulatedLeadAcid , в перекладі з англ. Клапанно-Регульовані Свинцево-Кислотні) або SLA (SealedLeadAcid - Герметизовані Свинцево-Кислотні).
Технологія AGM – електроліт абсорбирован в скловолоконному сепараторі.
Технологія GEL – електроліт знаходиться в желеподібному стані.
**Ємність залежить від режимів та умов експлуатації. Для етого типу акумуляторів наводиться за умови 20-годинний розряд до напруги 1.75 V на клітинку і 25°C
| Специфікація | |
| Типорозмір | MT1232/6FM32 |
| Напруга батареї | 12 |
| Тип | VRLA/SLA - AGM |
| Габарити | 134х67x67(61)мм |
| Вес | 1.3кг (допуск ± 5%) |
| Номинальная Емкость | 3.2Ah. При 20-часовом разряде до напряжения 1.75V на ячейку и 25°C |
| Ячеек в батарее | 6 |
| Максимальный разрядный ток | 32 A (5 сек) |
| Внутреннее сопротивление | 45мОм |
| Диапазон рабочих температур | Разряд: -20°С ~ 60°С
Заряд: 0°С ~ 50°С Хранение: -20°С ~ 60°С |
| Нормальный диапазон рабочих температур | 25°С ± 5°С |
| Напряжение постоянного подзаряда | 13,7 до 13,9 В на батарею. При средней температуре 25°С |
| Максимальный ток заряда | 0.96A |
| Напруга вирівнюючого і циклічного заряду | 14,6 до 14,8 на батарею. При середній температурі 25°С |
| Термін служби | 5 років, при температурі 20°С в режимі постійного підзаряду |
| Кількість циклів | Від 200 до 1200, в залежності від глибини розряду (100%-20%) |
| Саморозряд | MastAK батареї можуть зберігатися більше 6 місяців при 25°. Саморозряд менше 3% на місяць при 25 °. Будь ласка, зарядіть акумулятор перед використанням. |
| Тип контактів і їх розмір | Faston Tab 187(F1) 6,35х4,75х0,8 мм |
| Матеріал корпусу | A. B. S. (UL94-HB). |
| Розміри: |
![]() |
1. Розряд.
Розряд постійним струмом.
| Струм розряду від часу і кінцевого напруги розряду: А (25C°) | ||||||||||||
| Кінцеве напруга/ час |
5хв | 10хв | 15хв | 30хв | 1годину | 2час | 3год | 4час | 5час | 8час | 10годин | 20час |
| 9.60 В | 12.62 | 8.275 | 6.163 | 3.281 | 2.080 | 1.272 | 0.838 | 0.683 | 0.561 | 0.369 | 0.320 | 0.171 |
| 10.0 B | 12.17 | 8.068 | 5.966 | 3.239 | 2.052 | 1.246 | 0.823 | 0.673 | 0.556 | 0.368 | 0.317 | 0.170 |
| 10.2 B | 11.45 | 7.669 | 5.800 | 3.189 | 2.033 | 1.233 | 0.815 | 0.666 | 0.552 | 0.365 | 0.312 | 0.165 |
| 10.5 B | 10.29 | 7.171 | 5.471 | 3.101 | 2.008 | 1.217 | 0.808 | 0.656 | 0.548 | 0.361 | 0.310 | 0.162 |
| 10.8 B | 9.223 | 6.687 | 5.161 | 2.999 | 1.980 | 1.207 | 0.799 | 0.634 | 0.545 | 0.360 | 0.305 | 0.155 |
| 11.1 B | 8.069 | 6.131 | ||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Тип акумулятора | AGM |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ємність акумулятору | 3.2 А. г |