MT425 батарея загального застосування з терміном служби близько 5 років.
Застосування: Акумулятор має широкий спектр застосування: Системи сигналізації; Морське обладнання; Кабельне телебачення; Медичне обладнання; обладнання зв'язку; Офісні машини; Контрольно-вимірювальні прилади; Портативний відео та кіно освітлення; Електронні касові апарати; Сонячні електричні системи; Телекомунікаційні системи; Системи аварійного освітлення; Охоронні системи; Торговельні автомати; Геофізичне обладнання; Малопотужні системи безперебійного живлення; і багато іншого.
| Типорозмір | MT425/2FM2,5 |
| Напруга батареї | 4 |
| Тип | VRLA/SLA – AGM* |
| Габарити | 48х30х81мм |
| Вага | 0.22±кг |
| Номінальна Ємність | 2.5 Ah** |
* Скорочено VRLA (ValveRegulatedLeadAcid , в перекладі з англ. Клапанно-Регульовані Свинцево-Кислотні) або SLA (SealedLeadAcid - Герметизовані Свинцево-Кислотні).
Технологія AGM – електроліт абсорбирован в скловолоконному сепараторі.
Технологія GEL – електроліт знаходиться в желеподібному стані.
**Ємність залежить від режимів та умов експлуатації. Для етого типу акумуляторів наводиться за умови 20-годинний розряд до напруги 1.75 V на клітинку і 25°C
| Специфікація | |
| Типорозмір | MT425/2FM2.5 |
| Напруга батареї | 4 |
| Тип | VRLA/SLA - AGM |
| Габарити | 48х30х81мм |
| Вага | 0.22±кг |
| Номінальна Ємність | 2.5 Ah. При 20-годинному розряді до напруги 1.75 V на клітинку і 25°C |
| Осередків в батареї | 2 |
| Максимальний розрядний струм | 25 A (5 сек) |
| Внутрішній опір | 35±мОм |
| Діапазон робочих температур | Розряд: -20°С ~ + 60°С
Заряд: 0°С ~ + 50°С Зберігання: -20°С ~ + 60°С |
| Нормальний діапазон робочих температур | 25°С ± 5°С |
| Напруга постійного підзаряду | 4,56 до 4,66 на батарею. При середній температурі 25°С |
| Максимальний струм заряду | 0.75 A |
| Напруга вирівнюючого і циклічного заряду | 4,8 до 4,9 на батарею. При середній температурі 25°С |
| Термін служби | 5 років, при температурі 20°С в режимі постійного підзаряду |
| Кількість циклів | Від 200 до 1200, в залежності від глибини розряду (100%-20%) |
| Саморозряд | MastAK батареї можуть зберігатися більше 6 місяців при 25°. Саморозряд менше 3% на місяць при 25 °. Будь ласка, зарядіть акумулятор перед використанням. |
| Тип контактів і їх розмір | FastonTab |
| Матеріал корпусу | A. B. S. (UL94-HB). |
| Розміри: |
![]() |
1. Розряд.
Розряд постійним струмом.
| Струм розряду від часу і кінцевого напруги розряду: А (25C°) | ||||||||||||
| Кінцеве напруга/ час |
5хв | 10хв | 15хв | 30хв | 1годину | 2час | 3год | 4час | 5час | 8час | 10годин | 20час |
| 3.20 У | 17.743 | 11.638 | 8.668 | 4.615 | 2.925 | 1.789 | 1.179 | 0.960 | 0.790 | 0.520 | 0.450 | 0.242 |
| 3.33 В | 17.100 | 11.347 | 8.390 | 4.555 | 2.887 | 1.752 | 1.158 | 0.947 | 0.782 | 0.518 | 0.446 | 0.240 |
| 3.40 В | 16.104 | 10.784 | 8.157 | 4.486 | 2.858 | 1.735 | 1.146 | 0.937 | 0.777 | 0.513 | 0.439 | 0.232 |
| 3.50 В | 14.474 | 10.085 | 7.694 | 4.362 | 2.824 | 1.712 | 1.137 | 0.923 | 0.770 | 0.508 | 0.436 | 0.227 |
| 3.60 В | 12.970 | 9.404 | 7.258 | 4.218 | 2.784 | 1.698 | 1.124 | 0.892 | 0.767 | 0.507 | 0.430 | 0.219 |
| 3.70 В | 11.347 | 8.623 | 6.696 | |||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Тип акумулятора | AGM |
| Напруга | 4 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |