Блок живлення призначений для живлення і заряду планшетів, смартфонів, мобільних телефонів, відеоігри, PSP, портативні телевізори, електромеханічні іграшки...
| Тип | USB адаптер 220В |
| Вхідна напруга | 100-240В± 10%, 50-60Hz |
| Вихідна напруга | USB 5В |
| Максимальний вихідний струм | 4800мА (24Вт) |
| Штекер на виході | Гніздо 2шт, USB тип AF |
| Максимальна споживана потужність | 34Вт |
* Вихідна напруга не залежить від вхідної напруги від струму навантаження (в допустимому діапазоні).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |