Навушники закритого типу
Навушники не пропускають зовнішні шуми і забезпечують максимальну звукоізоляцію. Це дозволяє використовувати їх в шумних умовах, а також в тих ситуаціях, коли необхідно повністю зосередитися на грі.
Вбудована вібрація навушників
The headphones feature vibration effect for more realistic gaming experience.
ОРЛИ В ПОДАРУНОК! В коробці ви знайдете подарунок від War Thunder - танк Т-26 Першої Гвардійської танкової бригади, 500 золотих орлів і 5 днів преміум акаунту в грі WARTHUNDER
Світодіодна підсвітка корпусу навушників
Регулятор гучності звуку
| Гарантия | 6 мес. |
| Класс | геймерская |
| Конструкция | полноразмерные (полный обхват уха) |
| Крепление | дуга (над головой) |
| Диаметр мембраны | 50 мм |
| Частотный диапазон наушника | 20-1600 Гц |
| Частотный диапазон микрофона | 20-2000 Гц |
| Чувствительность наушника | 115 дБ |
| Чувствительность микрофона | 54 дБ |
| Сопротивление наушника | 32 Ом |
| Проводные подключения | USB; 2 штекера 3.5 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Состояние | Новое |