Defender iPOWER – автоматичний регулятор напруги (стабілізатор) з вбудованим мережевим фільтром, захист від перевантаження та короткого замикання і власної захистом від перегріву автотрансформатора. Він надійно захищає електроніку від імпульсних перешкод, підвищеного і зниженого напруги мережі електроживлення. Defender iPOWER автоматично збільшує знижена напруга і зменшує підвищену напругу до рівня, придатного для вашої техніки.
РК-дисплей наочно показує поточний напруга мережі електроживлення, вихідна напруга подається на розетки, навантаження і статус роботи стабілізатора.
Захист від підвищеної напруги. Якщо стабілізатор не зможе знизити напругу до безпечного рівня 240 В, то відбудеться відключення апаратури від мережі, що захистить ваше устаткування від пошкодження.
Не рекомендується підключати електронагрівальні і промислові прилади.
Виключається використання стабілізатора в промислових цілях.
| Максимальний струм навантаження: | 4 А |
| Максимальна вихідна потужність: | 500 Вт |
| Вхідна напруга: | 150-280 В |
| Вихідна напруга: | 198-242 В (220 В ± 10%) |
| Максимальна потужність, що розсіюється енергія: | 320 Дж |
| Кількість розеток: | 4 шт. (2 розетки із заземленням, 2 розетки без заземлення) |
| Колір: | Сірий |
| Довжина : | 1,05 м (±5мм) |
| Розміри і вага без упаковки: | 180х118х160 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Вихідна напруга | 242 В |
| Максимальна вхідна напруга | 500 В |