

1 020 ₴
Показать оптовые ценыБлок живлення BIOM Professional DC24 400W BPX-24-400 16,6А - слугує щодо перетворення стандартної напруги 230В на низьковольтні постійного струму.
Чудово підходить для зарядного пристрою ToolkitRC M6D 250W, 2 канали, LiPo/LiHV/LiFe/Lion/NiMh/Pb
Блок перетворення має металевий, перфорований корпус, який забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень, та сприяє кращому теплообміну. Пристрій не оснащений активною системою охолодження (без вентилятора), тому необхідно забезпечити природну циркуляцію повітря. Блок живлення має захист від короткого замикання та перевантаження, що запобігає виходу його з ладу.
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 400 W |
| Струм на виході | 16.6 A |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 217x60x29 |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36 мic |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Количество фаз | 1 |
| Выходной ток, не более | 16.6 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 400 Вт |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 36 мес |