


150 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Блок живлення MOTOKO MN-36-12V-3A - слугує щодо перетворення стандартної напруги 230В на низьковольтні постійного струму. Пристрій застосовується для електроживлення світлодіодної стрічки, Led світильників та інших пристроїв.
Підбирається БЖ, залежно від потужності і робочої напруги навантаження, що підключається. Не забувайте, що напруга БЖ має відповідати напрузі стрічки, а потужність блоку живлення повинна мати запас 20-25% щодо застосовуваної LED полоси.
Блок перетворення має металевий, перфорований корпус, який забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень, та сприяє кращому теплообміну. Пристрій не оснащений активною системою охолодження (без вентилятора), тому необхідно забезпечити природну циркуляцію повітря. Блок живлення має захист від короткого замикання та перевантаження, що запобігає виходу його з ладу.
Характеристики блоку живлення:
| Тип | Блок живлення 12V 36Вт 3А IP20 |
| Виробник | MOTOKO |
| Потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга (робоча) | 230 В |
| Струм на виході | 3 А |
| Матеріал | Металевий перфорований |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Охолодження | Пасивне охолодження |
| Розмір |
85*58*33 мм
|
| Додатково |
Захист від КЗ, перевантаження
|
| Клас якості |
Professional
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motoko |
| Страна производитель | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Выходной ток, не более | 3 А |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 36 Вт |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 6 мес |