Опис
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-9 - герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея не вимагає обслуговування, призначена для використання в електровелосипедах, електровізках, електромобілях, іграшках, електричних скутерах, відео-обладнанні.
Характеристики:
• Тип акумулятора: AGM (свинцево-кислотний)
• Напруга: 12 В
• Ємність: 9Ah
• Струм заряду: 2.7 А
• Ресурс: 400 циклів
• Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 при 25С
• Температурна компенсація: -20 мВ/С
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 при 25С
• Температурна компенсація: -30 мВ/С
• Діапазон робочих температур:
- розряд: -15C ~ 50C
- заряд: 0C ~ 40C
- зберігання: -15C ~ 40C
• Нормальний діапазон робочих температур: 25±3C
• Вага: 2.56 кг
• Тип клем: F2
• Розміри: ДШВ (150 x 65 x 95 (100))
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 95 мм |
| Вес | 2.56 кг |