3 650 ₴

Двоканальний зарядний пристрій ToolKitRC M6D відрізняється асинхронним автоматичним розподілом енергії на два канали по 250W або синхронним виходом 500W для більшої потужності на один канал.

ToolkitRC M6D має оптимізовану систему розсіювання тепла для стабільної роботи на високій потужності.

Малий розмір, висока щільність потужності, інноваційний дизайн, проста навігація по меню, вбудований USB інтерфейс, точність зарядки може досягати 5mW - безліч корисних функцій, які роблять M6D відмінним зарядним пристроєм.

IPS-дисплей 2.4 дюйма, широкий кут огляду навіть при яскравому сонячному світлі

USD вихід 5V для заряджання мобільного телефону та оновлення прошивки.

Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Блок живлення AVATON AVT-400-24V-16.67A (24V/16.66A/400W):
| Тип | Блок живлення 24V 400Вт 16,67А IP20 Premium |
| Виробник | Fantastik |
| Потужність | 400 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вхідна напруга (робоча) | 230 В |
| Струм на виході | 16,67 А |
| Матеріал | Металевий перфорований |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Охолодження | Активне охолодження |
| Розмір |
245×65×30 мм
|
| Додатково |
Захист від КЗ, перевантаження
|
| Клас якості | Premium |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ToolKitRC |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Наличие вольтметра | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда |
| Состояние | Новое |