



914 ₴
Показать оптовые ценыБлок живлення 24V 200Вт 8,33А IP20 Premium - слугує щодо перетворення стандартної напруги 230В на низьковольтні постійного струму.
Чудово підходить для зарядного пристрою ToolkitRC M6D 250W, 2 канали, LiPo/LiHV/LiFe/Lion/NiMh/Pb
Блок перетворення має металевий, перфорований корпус, який забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень, та сприяє кращому теплообміну. Пристрій не оснащений активною системою охолодження (без вентилятора), тому необхідно забезпечити природну циркуляцію повітря. Блок живлення має захист від короткого замикання та перевантаження, що запобігає виходу його з ладу.
| Тип | Блок живлення 24V 400Вт 16,67А IP20 Premium |
| Виробник | Fantastik |
| Потужність | 400 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вхідна напруга (робоча) | 230 В |
| Струм на виході | 16,67 А |
| Матеріал | Металевий перфорований |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Охолодження | Пасивне через металевий перфорований корпус |
| Розмір |
245×65×30 мм
|
| Додатково |
Захист від КЗ, перевантаження
|
| Клас якості | Premium |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Количество фаз | 1 |
| Выходной ток, не более | 16.67 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 400 Вт |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 6 мес |