21 973 ₴
ДБЖ з правильною синусоїдою LPM-PSW-1500VA (1050Вт)
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050Вт) має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
Краєкутним каменем місії Westinghouse є забезпечення нашим клієнтам надійних і економних продуктів. Використовуючи перевірену технологію VRLA Absorbent Glass Mat (AGM) і матеріали преміумкласу, батареї серії WA пропонують чудову продуктивність і надійний режим очікування з терміном роботи від 5 до 10 років.
Характеристики продукту:
Розмір: (330х171х214)
Вага 30,5 кг
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 30.5 кг |
| Высота | 214 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Длина | 330 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Westinghouse |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Состояние | Новое |