Акумулятор AGM Merlion GP1280F2 12 В 8 Аг зроблений за технологією AGM, має ряд переваг в порівнянні з класичним акумулятором:
Кислотно-свинцевий акумулятор Merlion GP1280F2 має постійний струм 12 В, ємність 8 Аг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |