
145 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Акумулятор Li-ion ICR18650, 3.7 В ємністю 2200 мА/год від однієї з провідних електротехнічних компаній США Westinghouse. Ця акумуляторна батарея використовується для забезпечення працездатності портативних пристроїв різного призначення з максимальним споживанням струму до 2А. Акумулятор має тривалий термін роботи та зберігає свої властивості в екстремальних умовах із кількістю циклів перезаряджання понад 500.
Завдяки високій щільності струму забезпечує гарантовану стабільну напругу впродовж циклу розряджання, одночасно має низький саморозряд 5-7%. Без "ефекту пам'яті", що дає можливість заряджати його без попереднього розряджання. Не можна використовувати в приладах без захисту від перерозрядження.
Перед першим використанням — зарядити до повної ємності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2.2 А·ч |
| Наработка | 500 циклов заряда |
| Напряжение | 3.7 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 мм |
| Основные | |
| USB-порт | False |
| Диаметр | 18 мм |