Получите эту позицию бесплатно при покупке «Акумулятор Westinghouse WD12-80N-T14 AGM 12V 80Ah»
Місія Westinghouse забезпечення клієнтам надійних та економічних продуктів.
Компанія Westinghouse створила інноваційний асортимент акумуляторів WD.
Серія WD (Deep Cycle) спеціально розроблена для частих циклічних розрядів.
Завдяки використанню міцних решіток і спеціально розробленого активного матеріалу батарея серії WD забезпечує на 30% більший циклічний термін служби, ніж батарея в режимі очікування.
Термін служби з 5-10 роками автономної роботи в порівнянні зі стандартними акумуляторами свого типу. Ця серія дуже підходить для додатків, які вимагають, щоб батареї забезпечували додатковий циклічний термін служби, наприклад, використання на відкритому повітрі, системи сонячної енергії, морських і RV.
Особливості продукту:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 80 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 181 мм |
| Высота | 167 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Вес | 5.9 кг |