Місія Westinghouse забезпечення клієнтам надійних та економічних продуктів.
Компанія Westinghouse створила інноваційний асортимент акумуляторів WD.
Серія WD (Deep Cycle) спеціально розроблена для частих циклічних розрядів.
Завдяки використанню міцних решіток і спеціально розробленого активного матеріалу батарея серії WD забезпечує на 30% більший циклічний термін служби, ніж батарея в режимі очікування.
Термін служби з 5-10 роками автономної роботи в порівнянні зі стандартними акумуляторами свого типу. Ця серія дуже підходить для додатків, які вимагають, щоб батареї забезпечували додатковий циклічний термін служби, наприклад, використання на відкритому повітрі, системи сонячної енергії, морських і RV.
Особливості продукту:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 50 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 181 мм |
| Высота | 167 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Вес | 5.9 кг |