10 938 ₴
Складний сонячний зарядний пристрій 80В ідеально підходить для походу або використання в екстрених випадках, його легко скласти до розміру журналу, його можна покласти в сумку як портативне джерело живлення для перенесення. Портативний сонячний пристрій підходить для кемпінгу, походів, скелелазіння або будь-яких заходів на свіжому повітрі, його дуже легко брати з собою.
особливості:
Без вбудованої батареї, жодних проблем, викликаних високою температурою або сильним сонячним світлом
Матова панель дозволяє уникнути подряпин на поверхні, роблячи панель більш довговічною.
Легко тримати та використовувати на пляжі або в горах для заряджання телефону через інтерфейс USB
Можна зафіксувати на гладкій поверхні або повісити на сумку або на рюкзак.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solar |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 80 Вт |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| КПД, не менее | 22.5 % |
| Напряжение при максимальной мощности | 18 В |
| Ток при максимальной мощности | 4.5 А |
| Ток короткого замыкания | 4.65 А |