650 ₴
Показать оптовые ценыТехнічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 7 A / год при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
Вага: 2,05 кг (Допуск ± 5,0%)
Внутрішній опір: 25 мОм
Тип клем: F2
Максимальний струм розряду: 70 А (5 секунд)
Струм короткого замикання: 260 A
Термін придатності: 7 років
Максимальний зарядний струм: 2,1 A
Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ / ° C / елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ / ° C / елемент
Діапазон робочих температур: розряд: 10 ° C ~ 60 ° C
заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 ° C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка.
Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
Область применения аккумуляторной батареи MERLION G-MLG1270F2 12 V 7,0 Ah :
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |