Опис
Технічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 12 A / ч при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
Вага: 4,0 кг
Внутрішній опір: 14 мОм
Тип клем: М5
Максимальний струм розряду: 180 А (5 секунд)
Термін придатності: 5 років
Максимальний зарядний струм: 2,1 A
Напруга заряду в буферному режимі: 13,6 В ~ 13,8 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ / ° C / елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,5 В ~ 14,9 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ / ° C / елемент
Діапазон робочих температур:
розряд: -20 ° C ~ 60 ° C
заряд: - 10 ° C ~ 60 ° C
зберігання: -20 ° C ~ 60 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 ° C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
саморозряд:
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Тип тягового аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Высота | 101 мм |
| Вес | 4.3 кг |